Temizoda Tulum Nedir, Özellikleri Nelerdir?

/Temizoda Tulum Nedir, Özellikleri Nelerdir?
Temizoda Tulum Nedir, Özellikleri Nelerdir?2020-04-13T20:43:21+03:00

Polyester ve antistatik birinci sınıf kumaşlardan üretilen ve personel kıyafeti olarak bilinen temizoda tulum, Ebruzen imzası taşıyor. Gerek estetik açıdan gerek işlevselliği bakımından birçok firmanın tercih ettiği özel bir kıyafet türüdür. Renk skalası bir hayli geniş ve firmaların taleplerine bağlı olarak bu konuda alternatiflere yer verilebiliyor.

Temizoda tulum, dış etkenlere karşı koruyucu bir kumaş yapısına sahiptir ve bununla birlikte steril alanlarda kullanılabilmesi adına en uygun kumaş yapısı tercih edilmiştir. Fiyatları oldukça uygun ve talebe bağlı olarak çok sayıda üretilebilir.

Kontrol standartlarına bağlı kalınarak üretilen bu özel tulum modelleri, firmalar tarafından çok daha sık tercih ediliyor. Neme dayanıklı olan ve kullanım ömrünün bir hayli uzun olduğu bu ürünler, ön fermuarlı ve reglan kol detayı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Minimum partikül salınımını mümkün kılan bu özel üretim tulum modelleri için sizler de Ebruzen markasını tercih edebilirsiniz. Temizoda tulum ve yine personelin ihtiyacı olan birçok farklı kıyafet modeli için iletişime geçebilirsiniz.